January 17 2021 14:05:32
Nawigacja
· Strona główna
· O Nas
· Kamera on-line PRZYJEZIERZE
· Imprezy Cykliczne
· Zajęcia Stałe
· Amatorski Ruch Artystyczny
· Przyjezierze
· Opłaty - parking i pole biwakowe w Przyjezierzu
· Produkt Lokalny
· Wielki Festyn Pomidorowy
· Kontakt
· Program MKiDN
· Projekty Unijne
· Projekty Unijne PROW 2007-2013/LEADER
· Projekt "Wiek Seniora a wigor juniora"
· Download
· Art. prasowe
· Linki
· Galeria
· Szukaj
· Stowarzyszenie "BRAMA KUJAW"
· RODO
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8
· Najnowszy użytkownik: haszcze
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Podkoziołek w Klubie Seniora
Podkoziołek w Klubie Seniora


Działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji klub Seniora "Radość" zorganizował w dniu 16.02.2010 imprezę z okazji podkoziołka. W zapustach wzięło udział około 50 osób z terenu gminy. Zespół "Radość" zaprezentował się z programem artystycznym a następnie uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzeszynku jako tzw. "Koza" zaprezentowali program zapustowy. Następnie uczestnicy podkoziołka wzięli udział w zabawie tanecznej z konkursami.




fot. Z.Kubata
XIII Spotkanie z Piosenką Biesiadną

XIII Spotkanie z Piosenką Biesiadną

 

13 lutego odbyło się XIII Spotkanie z Piosenką Biesiadną. W imprezie wzięło udział około 100 osób, którzych zabawiał  zespoł muzyczny "Albatros". Uczestnicy w trakcie imprezy zaśpiewali wiele znanych piosenek biesiadnych. Należy uzględnić iż w naszej imprezie udział wzięły osoby w różnym wieku.

fot. "Pałuki"


Ferie w Woli Kożuszkowej
Ferie w Woli Kożuszkowej


W dniu 29.01.2010 r. w ramach organizowanych ferii dla dzieci z Gminy Jeziora Wielkie, Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji gościł w Woli Kożuszkowej, gdzie zapewniał otrakcje w posctaci zabaw i konkursów dla dzieci szkól podstawowych i gimnazjum.


fot. M.Burdziński
Pluszowy Miś
"Pluszowy Miś"

W dniu 26.01.2010 r. odbył się XXIII turniej sportowo - rekreacyjny pod nazwą "Pluszowy Miś" w turnieju rywalizowały wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminy. Pierwszy raz w historii turnieju uczestniczyły drużyny 6 - osobowe ( 3 osoby z klas I-III, 3 osoby klasa IV-VI ). W turnieju zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Wójcina, triumfatorzy otrzymali nagrody w postaci kasków rowerowych dla szkoły. Natomiast wszyscy zawodnicy i opiekunowie poszczególnych szkół nagrody rzeczowe.

fot. M.Burdziński
Ferie zimowe w pigułce
FERIE 2010 w Gminie Jeziora Wielkie


W okresie od 18.01.2010 do 29.03.2010 roku odbyły się w naszej Gminie Ferię Zimowe, które obfitowały w liczne zabawy, konkursy, tunieje. W dniu 18.01 odbyły się  zabawy na sniegu, które zakończyły się pieczeniem kiłbasek na ognisku.

 

 

Natomiast w środę tj. 20.01 na sali GOKiR w Jeziorach Wielkich odbył się występ sztukmistrza  Jerzego Strzeleckiego "JUR". Pokaz wypełniony był sztuczkami iluzjonistycznymi w których uczestniczyły rówież przybyłe dzieci. Uczestniczące dzieci obdarowywane były słodyczami, pokaż nagradzany był licznymi brawami.




fot. M.Burdziński/K.Zwoliński
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,897,122 Unikalnych wizyt